
- В наявності
- Код: prof1096
Професійна кавомашина La Marzocco Linea Classic 2GR Б/у
242 896 ₴
0 (800) 33-58-07
Безкоштовно по Україні
- +380 (50) 746-09-07Vodafone
- +380 (98) 743-19-01Kyivstar
- +380 (63) 362-78-72Lifecell
- +380 (44) 334-53-76Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
La Marzocco Linea Classic 2GR б/у
Кавомашина в ідеальному стані, проведено повне обслуговування. Декальцинація, заміна всіх прокладок і ущільнювачів на оригінальні витратні матеріали. Під час обслуговування проведено повне розбирання та збирання, полірування елементів із неіржавкої сталі. Гарантія 1 рік на будь-які зламання.
La Marzocco Linea Classic — це легендарна робоча конячка, яка сформувала індустрію спешелті кави. Завдяки своїй простоті та винятковій температурній стабільності, вона залишається золотим стандартом для кав'ярень у всьому світі.
Професійна продуктивність для високих навантажень
Система з двома бойлерами дає змогу одночасно готувати еспресо та збивати молоко. Насичені групи забезпечують стабільність температури до десятих часток градуса, що важливо для розкриття смаку елітних сортів кави.
| Найменування поліпшення | Вартість |
| Додаткова підсвітка робочої зони бариста | €520 |
| Піднятий борт підігрівача чашок | €180 |
| Високі ніжки корпусу | €190 |
| Система підігрівання чашок із декількома елементами | €450 |
| Термоізольовані парові крани Pro Touch | €720 |
| Встановлення декоративної кришки групи | €90 |
| Заміна ручки портуфільтра (сталь або горіх) | €65 |
| Індивідуальне фарбування панелі (за кожну) | €465 |
| Гальванічна обробка елементів | €1040 |
| Виготовлення Flat Black Edition | €1400 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Marzocco |
| Країна виробник | Італія |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість груп | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46 см |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Глибина | 56 см |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Об'єм бойлера | 3,4 + 7 л |
| Потужність | 3600/4600 Вт |
| Тип використовуваної кави | Мелена |
| Ширина | 69 см |
- Ціна: 242 896 ₴




