
- В наявності
- Код: prof1094
Професійна кавоварка для барів і кафе Nuova Simonelli Appia S 2GR б/в
90 300 ₴
0 (800) 33-58-07
Безкоштовно по Україні
- +380 (50) 746-09-07Vodafone
- +380 (98) 743-19-01Kyivstar
- +380 (63) 362-78-72Lifecell
- +380 (44) 334-53-76Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nuova Simonelli Appia S 2GR б/у
Кавомашина в ідеальному стані, здійснена повне обслуговування. Декальцинація, заміна всіх прокладок і ущільнювачів на оригінальні витратні матеріали. Під час обслуговування проведено повне розбирання та збирання, полірування елементів із неіржавкої сталі. Гарантія 1 рік на будь-які зламання.
Nuova Simonelli Appia S 2GR — це справжня легенда у світі професійного кавового обладнання. Модель S (напівавтомат) забезпечує бариста повний контроль над процесом екстракції, даючи змогу створювати напої з унікальним характером.
Професійні технології для бездоганного еспресо
В основі Appia S лежить запатентована система SIS (Soft Infusion System), яка гарантує кремову текстуру та насичений смак у кожній чашці. Це ідеальний вибір для закладів із високою прохідністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nuova Simonelli |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Професійне |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 54,5 см |
| Гарантійний термін | 6 міс. |
| Глибина | 53 см |
| Діаметр ріжків | 58 мм |
| Об'єм бойлера | 11 л |
| Спосіб приготування еспресо | Автоматичний |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Ширина | 78 см |
- Ціна: 90 300 ₴




