
- В наявності
- Код: prof1079
Кавомашина DeLonghi Magnifica Evo б/в
14 280 ₴
- +380 (50) 746-09-07Vodafone
- +380 (98) 743-19-01Kyivstar
- +380 (63) 362-78-72Lifecell
- +380 (44) 334-53-76Бухгалтерія
DeLonghi ECAM 290.31 SB Magnifica Evo б/у
Кавомашина в ідеальному стані, здійснена повне обслуговування. Декальцинація, заміна всіх прокладок і ущільнювачів на оригінальні витратні матеріали. Під час обслуговування проведено повне розбирання та збирання, полірування елементів із неіржавкої сталі. Гарантія 1 рік на будь-які ламання.
DeLonghi ECAM 290.31 SB Magnifica Evo втілює досвід і технології De'Longhi для досягнення ідеального результату в кожній чашці. Ця модель створена для тих, хто шукає сучасний дизайн і зручність приготування кави одним натисканням кнопки.
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс із п'ятьма кольоровими іконками рецептів дає змогу миттєво приготувати улюблений напій. Ви можете вибрати еспресо, каву, лонг, доппіо+ або гарячу воду, а також налаштувати міцність і температуру напою.
Технологічні можливості
Вбудована кавомолка з 13 ступенями помелу дає змогу підібрати ідеальні параметри для будь-якого зерна. Також передбачений відсік для використання попередньо меленої кави.
Традиційний ручний капучинатор допомагає створити густу молочну піну. Піддон із захистом від подряпин можна мити в посудомийній машині, а знімний заварювальний блок забезпечує легкість у догляді за пристроєм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Висота | 36 см |
| Гарантійний термін | 3 міс. |
| Глибина | 44 см |
| Колір корпусу | Сірий/чорний |
| Об'єм контейнера для води | 1.8 л |
| Потужність | 1450 Вт |
| Система «Капучіно»: змішування парою води та молока | Да |
| Функція автоматичне Макіято | Немає |
| Функція автоматичне молоко | Немає |
| Функція автоматичний гарячий шоколад | Немає |
| Функція автоматичного Капучіно | Немає |
| Функція автоматичного Латте | Немає |
| Функція кави Лонг | Да |
| Функція моєї кави (програмування напою вручну) | Немає |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 14 280 ₴



