
- В наявності
- Код: prof0433
Професійна кавомашина La Cimbali M200 Profile DT/2 Touch
814 712 ₴
- +380 (50) 746-09-07Vodafone
- +380 (98) 743-19-01Kyivstar
- +380 (63) 362-78-72Lifecell
- +380 (44) 334-53-76Бухгалтерія
Професійна кавомашина La Cimbali M200 Profile DT/2 Touch
M200 поєднує в собі цінності бренда з найкращим вираженням ребрендинга компанії: ергономічна форма, що відповідає функції; точність деталей, що відрізняються за будь-який інший; передові технології, що формують інновації та увагу до ідеального якості в кожній чашці.
M200 — це топовий апарат. Технологічно інноваційна та дуже функціональна форма машини була створена для підвищення продуктивності, ставлячи потреби бариста на перше місце. Робоча зона підсвічується, щоб забезпечити чудовий огляд, диспенсери кави розташовані далі від парових трубок, що полегшує їхнє використання.
Кавоварка, створена кавовими експертами для кавових експертів, вбудована система Barista Driver System автоматично визначає правильну кількість кави, запобігаючи помилкам і втраті кави в швидкому середовищі бариста.
Функції La Cimbali M200 Profile DT/2 Touch
Основною цінністю M200 La Cimbali є екологічність, яка використовує дорогоцінні та міцні матеріали та зменшує кількість пластикових елементів, що робить цю нову машину не тільки довговічною, але й екологічною.
Кожна технологія, використана в M200, розроблена для посилення та поліпшення продуктивності бариста, де машина стає одним цілим із професіоналом, спрощуючи кожен крок і діяльність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Cimbali |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість груп | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 51.6 см |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Глибина | 65 см |
| Дисплей | Сенсорний |
| Діаметр ріжків | 57 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість бойлерів | 3 |
| Лічильник порцій | Да |
| Матеріал корпусу | Ніж. сталь |
| Можливість роботи на газі | Немає |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Об'єм бойлера | 7 л |
| Помпа/насос | Вбудована |
| Потужність | 6200 Вт |
| Продуктивність | 240 порц./г |
| Спосіб приготування капуччино | Ручне / Панарелло |
| Тип використовуваної кави | Мелена |
| Тип кавоварки | Мультибойлер |
| Ширина | 88.7 см |
- Ціна: 814 712 ₴







