
- Немає в наявності
- Код: prof0409
Професійна кавомашина La Cimbali M26 TE DT/1 б/в
242 159 ₴
- +380 (50) 746-09-07Vodafone
- +380 (98) 743-19-01Kyivstar
- +380 (63) 362-78-72Lifecell
- +380 (44) 334-53-76Бухгалтерія
Кавомашина в ідеальному стані, проведено повне обслуговування. Декальцинація, заміна всіх прокладок і ущільнювачів на оригінальні витратні матеріали. Під час обслуговування проведено повне розбирання та збирання, полірування елементів із неіржавкої сталі. Гарантія 6 місяців на будь-які ламання.
Професійна кавомашина La Cimbali M26 TE DT/1
La Cimbali здобула міцну репутацію на світовій арені завдяки довготривалим, надійним кавомашинам, які готують чудовий послідовний еспресо, порція за порцією. LaCimbali використовуються у всьому світі понад 75 років.
La Cimbali M26 TE DT/1 продовжує велику традицію Cimbali. У цій новій екологічній машині з найсучаснішими технологіями Ви знайдете відомий запатентований розумний котел і систему теплообмінника Cimbali. Ви можете розраховувати на високу продуктивність під час великої відвідуваності закладу.
Особливості La Cimbali M26 TE DT/1
Запатентована технологія «Розумний котел» Cimbali оптимізує цикли заповнення котла для створення ідеального теплового балансу між водою й парою. Це дає змогу баристам підтримувати високий рівень продуктивності в години пік, оскільки M26 TE DT/1 забезпечує безперервне подавання пари та гарячої води для кави із змішувального клапана холодної води.
LaCimbali M26 виготовлена зі сталі та ударостійкого пластику, обладнана надійною системою котла LaCimbali. Загалом усе це гарантує бездоганну якість кави.
Модель M26 TE DT/1 обладнана функцією Turbo Steam Wand Milk2 — повітряним насосом для молока, яке ви хочете автоматично перетворити на повітряну пінку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Cimbali |
| Країна виробник | Італія |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість груп | 1 |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 54.8 см |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Глибина | 52.8 см |
| Діаметр ріжків | 57 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість бойлерів | 1 |
| Лічильник порцій | Немає |
| Матеріал корпусу | Ніж. сталь |
| Можливість роботи на газі | Немає |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Об'єм бойлера | 5 л |
| Помпа/насос | Вбудована |
| Потужність | 3500 Вт |
| Продуктивність | 120 порц./г |
| Тип використовуваної кави | Мелена |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 242 159 ₴



