
- В наявності
- Код: prof0408
Професійна кавомашина La Cimbali M26 TE Compact DT/2 TurboSteam б/в
354 698 ₴
- +380 (50) 746-09-07Vodafone
- +380 (98) 743-19-01Kyivstar
- +380 (63) 362-78-72Lifecell
- +380 (44) 334-53-76Бухгалтерія
Кавомашина в ідеальному стані, проведено повне обслуговування. Декальцинація, заміна всіх прокладок і ущільнювачів на оригінальні витратні матеріали. Під час обслуговування проведено повне розбирання та збирання, полірування елементів із неіржавкої сталі. Гарантія 6 місяців на будь-які ламання.
Професійна кавомашина La Cimbali M26 TE Compact DT/2 TurboSteam
Ви не повірите, наскільки універсальна професійна кавомашина La Cimbali M26 TE Compact DT/2 TurboSteam, а також як проста у використанні! Виготовлена з неіржавкої сталі й ударостійкого пластику, вона має сучасний зовнішній вигляд і ергономічний, універсальний, стильний і простий дизайн.
Кавомашина обладнана надійною термальною системою La Cimbali, що є основою найкращого еспресо. Навіть найменші коливання температури можуть вплинути на смак напою.
La Cimbali M26 TE Compact DT/2 TurboSteam — це теплообмінна машина, яка має бойлер, досить велика для частої роботи. Завдяки змішувальному клапану холодної води, що знижує температуру заварювання для кожної групи, її не потрібно охолоджувати вручну.
Вбудований економайзер M26 підтримує: температуру котла, енергоощадне освітлення та зменшує споживання в періоди тиші.
Ця економія енергії означає зменшення ваших експлуатаційних витрат. А розумний бойлер знижує температуру, заощаджуючи енергію, водночас залишаючись готовим до наступного приготування. По натисканню кнопки бойлер може відновити повний робочий стан через 60-90 секунд для приготування нових порцій еспресо.
Зручність і функція La Cimbali M26 TE Compact DT/2 Turboteam
Завдяки подовженню електромеханічної кнопкової панелі, кавомашина зручна в керуванні та полегшує роботу бариста.
На додаток до об'ємної панелі кнопок довші парові трубки з неіржавкої сталі з обох боків машини покращують робочий процес приготування кави, даючи змогу двом бариста працювати одночасно. Дві довгі трубки для подавання пари також полегшують приготування кількох напоїв.
Регулятори обсягу напою працюють автоматично та запускаються за допомогою кнопки.
TurboSteam функція, налаштована так, щоб вимкнути відпарювання, коли воно досягне заданої температури. Вона має два режими: одне для лате й одне для капучино. Автоматична парова трубка Cimbali Turbo Steam налаштована так, що вона буде відпарюватися без втрати якості в межах від ~0,5 бара до ~0,75 бара.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Cimbali |
| Країна виробник | Італія |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Стан | Вживані |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість груп | 2 |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 54.8 см |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Глибина | 52.8 см |
| Діаметр ріжків | 57 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість бойлерів | 1 |
| Лічильник порцій | Немає |
| Матеріал корпусу | Ніж. сталь |
| Можливість роботи на газі | Немає |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Об'єм бойлера | 5 л |
| Помпа/насос | Вбудована |
| Потужність | 3000 Вт |
| Продуктивність | 240 порц./г |
| Тип використовуваної кави | Мелена |
| Ширина | 59.4 см |
- Ціна: 354 698 ₴



