
- В наявності
- Код: prof0405
Професійна кавомашина La Cimbali M26 TE Turbosteam Milk4 DT/2 б/в
513 420 ₴
- +380 (50) 746-09-07Vodafone
- +380 (98) 743-19-01Kyivstar
- +380 (63) 362-78-72Lifecell
- +380 (44) 334-53-76Бухгалтерія
Кавомашина в ідеальному стані, проведено повне обслуговування. Декальцинація, заміна всіх прокладок і ущільнювачів на оригінальні витратні матеріали. Під час обслуговування проведено повне розбирання та збирання, полірування елементів із неіржавкої сталі. Гарантія 6 місяців на будь-які ламання.
Професійна кавомашина La Cimbali M26 TE Turbosteam Milk4 DT/2
Ця машина не тільки проста у використанні, а й має гарний дизайн, надійність, простоту в обслуговуванні й інтуїтивно зрозуміла, що робить її ідеальним доповненням до будь-якого заведення, що прагне вразити своїх клієнтів.
La Cimbali M26 TE Turbosteam Milk4 DT/2 обладнана надійною термосистемою LaCimbali, яка зберігає якість і регулює споживання. Ця інтуїтивно зрозуміла й інноваційна машина обладнана декількома функціями для боротьби зі споживанням енергії, економайзер підтримує температуру котла, тоді як функція енергозбереження підсвітки зменшує споживання енергії, коли вона не працює.
Машина обладнана стильною електромеханічною кнопковою панеллю з підсвіткою, яка ідеально доповнює сучасний дизайн.
Turbosteam Milk4
La Cimbali M26 TE Turbosteam Milk4 DT/2, розроблена з використанням функції, що дає бариста попередньо встановити чотири рецепти кавових напоїв із молоком, зі спіненням або без. Для кожного рецепта можна вибрати як температуру, так і рівень піни (кількість піни). Парова трубка покрита матеріалом на основі силікону, щоб запобігти будь-якому контакту шкіри з гарячими частинами пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Cimbali |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кількість груп | 2 |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 54.8 см |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Глибина | 52.8 см |
| Діаметр ріжків | 57 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість бойлерів | 1 |
| Лічильник порцій | Немає |
| Матеріал корпусу | Ніж. сталь |
| Можливість роботи на газі | Немає |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Об'єм бойлера | 10 л |
| Помпа/насос | Вбудована |
| Потужність | 4900 Вт |
| Продуктивність | 240 порц./г |
| Тип використовуваної кави | Мелена |
| Тип кавоварки | Автомат |
| Ширина | 79.4 см |
- Ціна: 513 420 ₴

