
- В наявності
- Код: prof0402
Професійна кавомашина La Cimbali M26 SE DT/3 б/в
550 417 ₴
- +380 (50) 746-09-07Vodafone
- +380 (98) 743-19-01Kyivstar
- +380 (63) 362-78-72Lifecell
- +380 (44) 334-53-76Бухгалтерія
Кавомашина в ідеальному стані, проведено повне обслуговування. Декальцинація, заміна всіх прокладок і ущільнювачів на оригінальні витратні матеріали. Під час обслуговування проведено повне розбирання та збирання, полірування елементів із неіржавкої сталі. Гарантія 6 місяців на будь-які ламання.
Простий і універсальний кавомашина La Cimbali M26 SE DT/3
Ви не повірите, наскільки універсальна La Cimbali M26 SE DT/3, а також якою простотою у використанні! Виготовлений із неіржавкої сталі й ударостійкого пластику та має сучасний і привабливий зовнішній вигляд. Ергономічний, універсальний, стильний і простий у догляді корпус.
La Cimbali M26 SE DT/3 обладнана надійною термосистемою LaCimbali, яка є основою кращого та смачного еспресо. Навіть найменші коливання температури можуть вплинути на смак цього напою. LaCimbali M26 обладнана функцією роздільного контролю температури заварного котла кожної групи.
La Cimbali M26 SE DT/3 — це теплообмінна машина, яка має котел, досить велика для великої кількості напоїв. А завдяки змішувальному клапану холодної води кавомашина знижує температуру заварювання для кожної групи. Таке зниження температури усуває потребу тривалого охолодження й захищає від перегрівання.
Простота у використанні та економія енергії
Кавомашина La Cimbali M26 SE DT/3 обладнана дисплеєм, що додає додаткові елементи керування, включно з інформацією про дату та деталі приготування напою. Завдяки вбудованому економному ощадному кавоварку підтримує: температуру котла, енергоощадне освітлення та зменшує споживання в періоди затишя. Після простою кавомашина здатна відновити повний робочий стан за 60-90 секунд.
Подовжена електромеханічна панель із кнопками полегшує роботу бариста та робить ще простіше приготування смачної кави. На додаток до об'ємної панелі керування M26 SE DT/3 має подовжені парові трубки з неіржавкої сталі з обох боків. Довші парові трубку пришвидшують робочий процес, даючи змогу двом бариста одночасно спінювати молоко.
Функція настроювання об'єму La Cimbali M26 SE DT/3
Завдяки функції регулювання об'єму, працювати з кавомашиною La Cimbali M26 SE DT/3 стало ще простіше. Досить тільки натискання кнопки над групою та кавомашина самостійно приготує автоматично налаштований напій. Також для кожної групи є чотири регулятори потужності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Cimbali |
| Країна виробник | Італія |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 87 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кількість груп | 3 |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 54.8 см |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Глибина | 52.8 см |
| Діаметр ріжків | 57 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість бойлерів | 1 |
| Лічильник порцій | Да |
| Матеріал корпусу | Ніж. сталь |
| Можливість роботи на газі | Немає |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Об'єм бойлера | 15 л |
| Помпа/насос | Вбудована |
| Потужність | 7300 Вт |
| Продуктивність | 360 порц./г |
| Тип використовуваної кави | Мелена |
| Ширина | 99.4 см |
- Ціна: 550 417 ₴

